Nesine.com Mobil APK İndir – Nesine Mobil Uygulama

Merhabalar arkadaşlar betting2win.net olarak yasal bahis rehberi içeriklerimize devam ediyoruz. Bu yazımızda sizler için en çok önem arz eden konulardan biri olan ” Nesine.Com Mobil Uygulamaları ” hakkında bilgilendirmede bulunacağız.

Nesine.Com Android Uygulaması Nasıl Kurulur?

Nesine platformu hem android hemde ios platformlar üzerinden kullanılabilen bir uygulamaya sahiptir. Fakat android için oluşturulan uygulama şuanda ” Google Play ” üzerinden indirilmeye açık değildir. Bu nedenle nesine.com üzerinden ” Nesine APK İndirme ” işlemini gerçekleştirerek android telefonlara kurulum yapmanız gerekmektedir.

Bu başlık altında sizlere nesine apk indirme ve kurulumunu adım adım anlatacağız. Bu işlemler oldukça kolaydır ve güvenlidir. Hiçbir sorun yaşamadan nesine apk indirmek için aşağıdaki adımları takip edin.

İlk olarak yapmanız gereken ” Nesine ” sitesinin apk dosyasını indirmek. (Nesine apk indirmek için tıklayın.)

Nesine apk dosyasını indirdikten sonra araç çubuğunda çıkan ” Nesine.com.apk ” dosyasını açın.

Eğer ilk açtığınızda ” Güvenlik açısından telefonunuz GooglePlay harici uygulamaların yüklenmesini engellemeye ayarlamıştır. ” hatasını aldıysanız aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir;

  • Telefonunuzun ” ayarlar ” bölümüne giriş yapın.
  • Ayarlar menüsü altında ” güvenlik ” sekmesine tıklayın.
  • Güvenlik menüsü altında yer alan ” Cihaz Yönetimi ” başlığında listelenen ” Bilinmeyen Kaynaklar ” kutucuğunu işaretleyin.

bu şekilde artık google play harici apk dosyalarını telefonunuzda açabileceksiniz.

Telefonunuzun bilinmeyen kaynaklar ayarını yaptıktan sonra tekrardan ” Nesine APK ” dosyasını açın bu sefer doğrudan kuruluma geçecek ve android telefonunuza ” Nesine Mobil APK Uygulaması ” kurulmuş olacaktır.

Nesine APK Kurulumu Resimli Anlatım

 

Resimli bir şekilde de nesine.com mobil apk uygulamasını indirip kurma işlemini görebilirsiniz. Aynı zamanda Nesine.com youtube kanalında yayınlanmış olan videolu anlatımı da aşağıdan izlemeniz mümkün. Nesine.com apk indirme ve kurulumu sırasında yaşadığınız diğer sorunlar için bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Nesine.Com iOS – iPhone Uygulaması İndirme – Kurulum

Yukarıda sizlere android kullanıcıları için nesine.com apk indirme ve kurma işlemlerini anlattık. Bu başlık altında da iOS, iPhone vb. cihazlara sahip olan kişiler için nesine.com mobil uygulama kurulumunu anlatacağız.

Nesine.com’un ios uygulamasını indirmek için tıklayın.

Nesine ios uygulamasını kullanmak android’e göre daha kolaydır. Direkt olarak AppStore üzerinden nesine.com’un mobil uygulamasını indirerek cihazlarınıza kurmanız mümkün.

AppStore giriş yaptıktan sonra ” arama ” kısmına nesine.com yazmanız yeterli olacaktır.

Karşınıza gelen ilk uygulamaya tıklayarak ” İndir ” butonuna basın ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

İndirme tamamlandıktan sonra ana ekranınıza nesine.com mobil uygulama ikonu gelecektir. Bu ikona tıklayarak uygulamayı açabilir ve kullanabilirsiniz.

nesine-ios

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*